Aby impreza firmowa była udana i długo wspominana nie trzeba lecieć na Ibizę czy do Brazylii. Wystarczy odrobina kreatywności, inicjatywy oraz temat przewodni.

Coraz bardziej popularne staje się organizowanie imprez firmowych lub wyjazdów integracyjnych. Ciekawymi pomysłami można zagwarantować sobie oraz współpracownikom niezapomnianą zabawę. Jest to niepowtarzalna okazja do przeniesienia się w czasie, wcielenia w inną postać oraz oderwania od szarej rzeczywistości.

Poniżej kilka niestandardowych pomysłów, które pomogą podczas przygotowań do organizacji imprezy pracowniczej:

  • Dziki Zachód – jest idealnym pomysłem dla spragnionych przygód w stylu western. Miejscem gdzie można wcielić się w prawdziwe kowbojki oraz kowboi. Można zorganizować zawody, w których zwycięska drużyna będzie tylko jedna.
  • Casino Royale – to podróż do świata filmowego pięknych kobiet i szarmanckich mężczyzn. Przebierając się za Jamesa Bonda czy Vesper Lynd, popijając wytworne drinki można zmierzyć się z uczestnikami imprezy w grach towarzyskich.
  • Hawaje – to impreza na piaszczystej plaży, przy szumie kołyszących się palm kokosowych z egzotycznym drinkiem w dłoni. Nastrój dopełnią stroje hawajskie, spódnice z frędzlami, naszyjniki i bransoletki w postaci girlandy z kwiatów oraz kwiaty we włosach dla pań.
  • Disco z lat 70 – szalone lata 70to przede wszystkim peruki, natapirowane fryzury, spodnie z szerokimi nogawkami, mocne makijaże, kolorowe okulary oraz błyszczące stroje.  Z pewnością jest to jeden z najbardziej barwnych motywów przewodnich imprezy.
  • Hollywood – każdy może poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Rzecz jasna czerwonego dywanu nie może zabraknąć. Sukienki dziewcząt powinny być niezwykle eleganckie i wytworne, garnitury panów idealnie skrojone, nierzadko ekstrawaganckie. Jednak żeby „wbić się w klimat” kopiowanie gwiazdy nie jest konieczne. Wystarczy szyk, elegancja oraz bogato wyglądająca biżuteria.
  • Lata 20 – opaska na głowę z piórem, naszyjnik z pereł oraz długa suknia dla pań; dla panów kapelusz, cygaro i laska. Te atrybuty obowiązkowo powinny towarzyszyć imprezie w stylu lat 20.

A Wy jaki temat przewodni preferujecie? Zapraszam do komentowania.

Komentarze

komentarze