Mała czarna to uniwersalna sukienka, która jest zawsze modna i stylowa. Krótka, zazwyczaj przed kolano, została wprowadzona na rynek mody w ’20 XX wieku przez znaną wszystkim projektantkę Coco Chanel. Głównym celem projektantki była chęć dania kobietom poczucia, które sprawiało, że wszystkie kobiety w tej sukience wyglądały oszałamiająco. Jej uniwersalność powoduje, że niezależnie od tego, jakie mamy obecnie trendy, ona jest zawsze modna i ponadczasowa. Ponadto mała czarna o dobrze dobranym kroju i długości powoduje, że każda kobieta, niezależnie od wzrostu i sylwetki, będzie czuła się w niej dobrze i stylowo.

Mała czarna jest uważana przez wiele kobiet za podstawowy składnik damskiej garderoby. Każda kobieta powinna posiadać prostą, elegancką czarną sukienkę, która będzie bazą, a którą możemy przy pomocy dodatków rozbudowywać bądź upraszczać, zależnie od okazji. Ta sama czarna sukienka może stać się strojem wieczorowym po dodaniu odpowiedniej biżuterii, natomiast strojem biznesowympo nałożeniu żakietu.

Jeśli dobierzesz do niej eleganckie szpilki i bogato zdobioną biżuterię stworzysz oszałamiający zestaw na wieczorne spotkanie. Mała czarna nadaje się również na co dzień, w połączeniu z klasycznym żakietem i szpilkami, sprawi że będziesz wyglądać profesjonalnie na każdym spotkaniu biznesowym.

A czy w Waszej szefie znajduje się mała czarna? Pewnie nie jedna… Zapraszam do komentowania.

Komentarze

komentarze