Od jakiegoś czasu na modowym wybiegu królują sukienki typu hips don’t lie, uszyte z dresowej, mięsistej bawełny, zapewniające komfort i wygodę noszenia. Ich fason to typowa bombka, podkreślające kobiece kształty, szczególnie w okolicy bioder. Sukienka ma zadanie tuszować mankamenty sylwetki, również u kobiet posiadających szersze biodra. Po bokach znajdziesz wygodne kieszonki, które podkreślają nietuzinkowy fason sukienki.
.
Jest to absolutna nowość na naszym rynku, która musi znaleźć się również w Twojej szafie. Sukienka doskonale nadaje się do biura, randę, czy sportowy weekend. Wszystko zależy od dodatków oraz Twojej inwencji. Jest połączeniem mody ulicznej z codzienną elegancją. Można ją nosić na sto różnych sposobów. Sprawdzona w stylizacjach: street, sport, casual i formal. Podążaj za modowymi trendami i już dziś dowiedz się jaki krój sukienek będzie królował w nadchodzących trendach.
 sukienka-ottaviano-hips-don-t-lie-kolor-szary

Jako Mama, możesz śmiało rozszerzyć swoją stylizację o sukieneczkę dla Córeczki. Szukaj sukienek typu hips don’t lie na stronie: ottaviano.com.pl, gdzie znajdziesz nowoczesne, wysublimowane, ale przede wszystkim funkcjonalne sukienki. Krój sukienek został stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie piękno, wygodę i dobrą jakość produktów, które są niezastąpione na co dzień.

Zapraszam do komentowania.

.

Komentarze

komentarze