Z pewnością nie raz słyszałaś, że picie wody jest zdrowe. Jest jednak coś o czym mogłaś nie wiedzieć. Mianowicie woda znacząco wspomaga proces odchudzania. Każdego dnia powinnyśmy wypijać jej co najmniej 2 litry. Ponadto niedobór wody może niestety doprowadzić do utraty jędrności i blasku, a w konsekwencji może pojawić się znienawidzona „skórka pomarańczowa” oraz zmarszczki.

Prawda jest taka, że woda to nasz sprzymierzeniec w walce o szczupłą sylwetkę. A procesy, które zachodzą w naszym organizmie potrzebują odpowiedniej ilości wody do właściwego funkcjonowania, przemiany materii, regulując procesy związane z wchłanianiem, metabolizmem i przemianą materii. Dlatego pamiętaj, aby sięgać po wodę jak najczęściej i walcz o efektywną utratę kilogramów.

Czy wiesz, że woda:

  1. nawilża skórę oraz spłyca zmarszczki,
  2. orzeźwia i skutecznie gasi pragnienie,
  3. poprawia metabolizm i przemianę materii,
  4. usuwa toksyny z naszego organizmu,
  5. dodaje energii oraz chęci do działania,
  6. poprawia koncentrację i zdolności umysłowe,
  7. uśmierza i łagodzi ból głowy,
  8. zapobiega chorobom serca,
  9. chroni przed nowotworami,
  10. zapobiega chorobom nerek.

Pij wodę każdego dnia i spraw, aby stało się to Twoim codziennym nawykiem. Miej butelkę wody zawsze w zasięgu ręki – w torebce, na biurku, czy w samochodzie. Kiedy masz ją w zasięgu wzroku, częściej po nią sięgasz. Możesz również pobrać na swój tel. aplikację Hydro, która przypomni Ci o piciu wody 🙂

A jak często Wy pijecie wodę? Zapraszam do pozostawiania komentarzy.

Komentarze

komentarze