Jeśli tak jak ja każdą wolną chwilę spędzasz na czytaniu, inwestujesz w swój rozwój, a od książek oczekujesz nieco więcej niż dobrej powieści romantycznej, na pewno zainteresują Cię poniższe pozycje.

Numer jeden na mojej liście to Alfabet Zarządzania Projektami autorstwa Michała Kopczewskiego. Fantastyczna książka dla fanów project managementu i nie tylko. Wiedza płynąca z obserwacji doświadczonego praktyka oraz praktyczne porady zostały zebrane w formie alfabetycznej układanki, którą czytamy niczym powieść biznesową. Jednocześnie jest to znakomity podręcznik zawierający niezbędne informacje, przydatne każdemu kierownikowi projektu czy członkowi zespołu projektowego.

Getting things done, czyli sztuka bezstresowej efektywności napisana przez Allena Davida to jeden z najbardziej skutecznych i wydajnych systemów racjonalizacji zadań z jakim się spotkałam. Zdecydowanie jest to książka, która pomoże Ci zapanować nad chroniczym brakiem czasu oraz narastającą z dnia na dzień ilością zadań do wykonania.

W Praktycznym MBA Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół, zdynamizować wzrost i wygrać Jack i Suzy Welch podpowiadają jak osiągnąć sukces, korzystając z doświadczenia zdobytego w trakcie współpracy z firmami różnej wielkości i rozmaitych branż. W rezultacie otrzymujemy książkę pełną gotowych do zastosowania porad, które pomogą nam stworzyć wspaniałą firmę, pełen energii zespół i zaplanować satysfakcjonującą karierę we współczesnym środowisku biznesowym.

Na koniec mój ulubiony autor motywacyjny Brian Tracy w książce Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie. Jak uwolnić swój pełny potencjał i osiągnąć sukces to zdecydowanie dawka pozytywnej energii, w której znajdziecie praktyczne porady, które pomogą Wam prowadzić życie zgodne z marzeniami, wyznaczać wielkie cele oraz z powodzeniem je realizować.

A co Wy polecacie? Zapraszam do komentowania.

Komentarze

komentarze