Lato, lato wszędzie… Wakacje to dla większości z nas czas odpoczynku, spokoju i wyciszenia. Pośród otaczających nas dźwięków przyrody warto zaszyć się z książką w ręku aby złapać trochę oddechu przed kolejnym rokiem pełnym wyzwań i zmagań. Tym razem mam dla Was kilka pozycji, które umiliły moje wakacje. Przekonaj się sama po jakie książki warto sięgnąć tego lata!

Pierwsza pozycja to Everest Lidera Anny Sarnackiej-Smith, książka o wartościach, silnym zespole i skutecznym przywództwie. Jeśli jesteś liderem lub aspirujesz do stanowiska lidera ta książka jest zdecydowanie dla Ciebie. Jak przekonuje autorka kluczem do sukcesu jest odnalezienie swoich wartości, poznanie swojego potencjału oraz wiara w ludzi i ich umiejętności. Jeśli myślałaś, że karierę można budować tylko i wyłącznie w oparciu o finanse, przekonaj się jak można prowadzić biznes oparty na wartościach i odnosić piorunujące sukcesy.

Grywalizacja Pawła Tkaczyka to książka o używaniu mechanizmów znanych z gier do zmiany zachowań ludzi poza kontekstem gry. Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób gry i zabawy kształtują nasze życie osobiste i zawodowe, jakie są podstawowe mechanizmy grywalizacji oraz w jaki sposób możesz je zastosować na codzień, ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie. Dowiedz się w jaki sposób wdrożyć grywalizację w firmie, szkole, czy domu już dziś i zacznij osiągać zamierzone cele.

Coś dla kobiet, które chcą wziąć czas w swoje ręce. Zostań Panią Swojego Czasu autorstwa blogerki Aleksandry Budzyńskiej, to książka o
ustalaniu celi, realizowaniu marzeń i zarządzaniu sobą w czasie. Jeśli czas ucieka Ci przez palce, żyjesz w ciągłym niedoczasie lub cierpisz na chroniczny brak czasu, ta lektura jest zdecydowanie dla Ciebie. Weź w końcu czas w swoje ręce, zmień swoje nawyki na dobre i zacznij cieszyć się życiem.

Ostatnia pozycja to coś dla grzecznych dziewczynek z przymróżeniem oka. Lois P. Frankel w swojej książce Grzeczne dziewczynki nie awansują uczy nas jak wyeliminować szkodliwe zachowania i wyrobić w sobie nawyki, które pomogą nam osiągnąć zasłużony sukces. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zwalczyć 133 typowe błędy popełniane przez grzeczne dziewczynki oraz jak zaplanować swoją ścieżkę rozwoju osobistego i biznesowego, ta książka jest dla Ciebie. Odrzuć maskę grzeczej dziewczynki i odważ się być kobietą, kobietą sukcesu.

Miłej lektury. Co Wy polecacie? Zapraszam do komentowania!

Komentarze

komentarze