Brakuje Ci motywacji do biegania? Głowa do góry, z pomocą nadciąga aplikacja Zombies, Run! Wystarczy tylko kilka chwil, aby uzyskać dostęp do ponad 200 misji dostępnych online. Już ponad milion osób biega z zombie, dołącz do nich i ciesz się wspaniałą kondycją oraz smukłą sylwetką. O co właściwie chodzi? Czytaj dalej.

Fabuła Zombies, Run! rozgrywa się w postapokaliptycznych realiach, wśród których tylko nieliczni przetrwali epidemię zombii. Brzmi jak scena z horroru? Odrobinkę… W słuchawkach usłyszych, że to właśnie Ty wcielasz się w rolę Biegacza nr 5, który prowadzony przez głos w słuchawkach zdobywa kolejne misje i pokonuje czyhające na niego wyzwania. Twoim celem jest uratowanie świata przed zombie poprzez bieganie i zbieranie różnych wartościowych przedmiotów takich jak: amunicja, środki medyczne, baterie, ubrania, woda, etc. Mają one pomóc w rozbudowie ocalałej bazy. Jest pewien haczyk! Musisz uważać, gdyż w okolicy czają się… zombii. Jeśli usłyszysz w słuchawkach dźwięk zbliżających się zombii, przyspiesz ile sił w nogach, aby nie dać się złapać!

Co najważniejsze pod koniec treningu uzyskasz szczegółowe informacje na temat swojego treningu. Znajdziesz podsumowanie pokonanej przez Ciebie odległości, aktualnego czasu treningu, a także tempa i, co najistotniejsze, spalonych kalorii. Po takim treningu już nigdy nie wrócisz do swojej poprzedniej aplikacji. Odrzuć nudę i monotonię by stać się bohaterem w walce z żywymi trupami!

Plusy:

  • motywujące do szybkiego biegu zombie
  • ponad 200 różnych misji
  • wciągająca historia
  • interwały biegowe
  • opcja outdoor & indoor
  • wersja dla slow i speed runnerów

Minusy:

  • limit misji w wersji bezpłatnej

Zombies, Run! to bez wątpienia jedna z najciekawszych aplikacji do biegania z jaką spotkałam się do tej pory (kilka już przetestowałam). Jeśli regularny trening to dla Ciebie nie lada wyzwanie, koniecznie ściągnij apkę Zombies, Run! na swój telefon i zadbaj o zgrabną sylwetkę. Zamień sztampowe i nudne treningi w fascynującą zabawę. Zombies, Run! to aplikacja, która pozwoli włączyć do Twojego treningu masę pozytywnej energii i dobrej zabawy. Przekonaj się sama i zacznij już dziś!

Jakich aplikacji do biegania używacie? Podzielcie się w komentarzach.

Komentarze

komentarze