Pierwszy dzień lata… Co za tym idzie? Czas urlopów i wyjazdów. Nie wiem jak Wy, ale ja wręcz uwielbiam zaszyć się w jakimś przytulnym miejscu, z dobrą książką i pyszną kawą. To jest mój mały azyl… Tym razem przygotowałam dla Was recenzje kilku bardzo wartościowych pozycji, które pomogą nie tylko znaleźć dystans do spraw dnia codziennego, ale przede wszystkim wniosą coś wartościowego do Waszego życia. Kto wie, może po lekturze jednej z nich, pojawią się nowe pomysły na biznes lub startup?

Na początek kilka słów o książce Kobieta niezależna Kamili Rowińskiej, która powinna być niewątpliwie pozycją obowiązkową na liście każdej z nas. Jeśli szukasz motywacji, aby realizować swoje własne pasje i marzenia, ustabilizować sytuację finansową oraz spełniać się w roli szczęśliwej żony, matki oraz bizneswoman, to ta lektura jest dla Ciebie. Autorka nauczy Cię nie tylko tajników inwestowania, metod komunikacji czy skutecznych sposobów wzmacniania samodyscypliny. Przede wszystkim otrzymasz cenne wskazówki, które pomogą Ci stać się kobietą sukcesu bez konieczności rezygnowania z innych życiowych ról, które chciałabyś pełnić. Pozbądź się wymówek i zacznij działać jak kobieta niezależna!

Nieperfekcyjna mama Anny Dydzik to inspirująca książka dla każdej kobiety, która w życiu pełni również rolę mamy. Znajdziesz w niej szereg cennych porad jak nie dać się zwariować w chwilach pełnych słabości i zwątpienia. Jednocześnie otrzymasz dużą dawkę motywacji i inspiracji do realizacji swoich marzeń i planów. Autorka nie tylko przypomina, że najważniejsze jest szczęście i radość dzieci, rodziny, ale przede wszystkim nasze własne. Zdecydowanie każda mama znajdzie w niej coś dla siebie. Szczerze polecam!

Kierunek freelance Ewy Brzozowskiej to książka, która pomoże Ci odkryć swoje mocne strony i wykorzystać je na co dzień w pracy freelancera. Dowiesz jak zbudować profesjonalny i spójny wizerunek osoby sukcesu. Jeśli chcesz pracować i zarabiać wykorzystując swój talent, pasję oraz pracować według własnej wizji, jest to lektura dla Ciebie. Dzięki autorce przekonasz się, że własny biznes daje nieograniczone możliwości rozwoju oraz zarobku, a jedyne czego potrzebujesz to odpowiedniego przygotowania. W książce znajdziesz nie tylko garść motywacji i inspiracji, ale również krok po kroku zbudujesz własną markę, przygotujesz atrakcyjną ofertę, wycenisz i znajdziesz pierwsze zlecenia oraz nauczysz się promować swój własny biznes w sieci.

Last but not least, Strenghts Finder 2.0 Toma Rath, will help you to discover your top five talents and strenghts. In this book you will find the improved version of assessment based on the famous Galup research. After reading the book, you will know exactly where to invest your time and potential. Undoubtedly this book will change the way you look at yourself and your job. Don’t waste your time and find your best strenghts!

Kobieta niezależna, Nieperfekcyjna mama, Kierunek freelance czy Strenghts Finder to pozycje, które rekomenduję jako lektury must read tego lata. Mam nadzieję, że znajdziecie w nich szereg porad, wskazówek i inspiracji. Nie zapomnijcie podzielić się doświadczeniami z Waszych letnich wojaży. Życzę udanych wakacji!

Co Wy czytacie? Dajcie znać w komentarzu.

Komentarze

komentarze