Za oknami szaro, buro i zimno… Pogoda może nie sprzyja zimowym eskapadom, za to jest to doskonały czas na oddanie się ulubionej lekturze. Jak zawsze mam dla Was kilka ciekawych propozycji, które rozgrzeją zimowe wieczory i sprawią, że kubek gorącej herbaty z miodem i cytryną będzie smakował jeszcze lepiej. Zaczynamy!

Na pierwszy ogień idzie książka Kamili Rowińskiej pt. Zasługujesz na sukces. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć swoją efektywność biznesową, awansować w pracy lub rozpocząć prowadzenie własnego biznesu, to ta lektura jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej wiele porad oraz wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć upragniony sukces. Ponadto pozycja ta jest pełna wywiadów z osobami, które już dopięły swego i tajnikami biznesu chętnie podzielą się z Tobą.

https://i0.wp.com/rowinskabusinesscoaching.com/v2/wp-content/uploads/2016/06/ZaslugujeszNaSukcesKamilaRowinska.jpg?resize=355%2C533&ssl=1

Złe matki są najlepsze Matyldy Kozakiewicz to lektura dla młodych mam, które mają dość dobrych rad i ciągłego pouczania. Już czas znaleźć swój własny sposób na szczęśliwe macierzyństwo. Dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o przetrwaniu w nowej roli. Ponadto odkryjesz, na czym polega sekret matek, które po urodzeniu dziecka wciąż potrafią myśleć o sobie i cieszyć się życiem.

Obowiązkowa lektura dla wszystkich aktywnych zawodowo kobiet – Włącz się do gry autorstwa Sheryl Sandberg, prezeski Facebooka, uznawanej za jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata. W książce znajdziesz mity i stereotypy, którymi karmi nas dzisiejszy męski świat. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na połączenie roli aktywnej bizneswoman z rolą szczęśliwej żony i matki, to nie zawiedziesz się.

Na koniec Finansowy ninja Michała Szafrańskiego, czyli przewodnik po finansach osobistych. Z tej pozycji dowiesz się jak mądrze zarządzać pieniędzmi, unikać pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją finansową przyszłość. Książka pełna jest skrupulatnie zebranej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, negocjowaniu i inwestowaniu. Jeśli chcesz zostać finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe, Michał Ci w tym pomoże.

Jak Wam się podobają powyższe propozycje? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Masz wątpliwości lub pytania? Zapraszam do kontaktu!

Komentarze

komentarze