Lato już tuż, tuż… A co za tym idzie czas urlopów, odpoczynku oraz chwili sam na sam z dobrą książką! I tym razem mam dla Ciebie kilka tytułów, które z pewnością umilą Ci ten wyjątkowy wakacyjny czas.

Na początek zachęcam do przeczytania książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Kamili Rowińskiej. Jest to bardzo inspirująca lektura, która pomoże Ci określić Twoje życiowe wartości, spojrzeć na kluczowe obszary Twojego życia oraz zaprojektować swoje wymarzone życie. To nie koniec! Kamila dogłębnie przyjrzy się Twoim przekonaniom i sprawdzi, które z nich nie pozwalają Ci rozwinąć swoich skrzydeł. Już dziś pokonaj swoje bariery, naucz się wytyczać skuteczne cele i zacznij realizować swoje marzenia. Jeśli szukasz kopniaka motywacyjnego, dobrze trafiłaś!

Kolejny mój typ to książka pt. Negocjuj autorstwa Wojciecha Woźniczka. Sam autor pisze na swojej stronie, że inwestycja w jego książkę będzie jedną z najlepiej zwracających się Twoim życiu. Kiedy pierwszy raz przeczytałam to stwierdzenie, stwierdziłam, że gość ma tupet! Muszę mu jednak przyznać 100% rację. Po pierwsze nauczył mnie, że negocjować trzeba wszystko i wszędzie. Dokładnie tak! Po drugie wiedza, dotycząca negocjacji, którą przyswoiłam dzięki Wojtkowi, pozwoliła mi zaoszczędzić już ponad tysiąc złotych podczas moich udanych negocjacji. A to dopiero początek. Nie wierzysz? Przekonaj się sama i już dziś zainwestuj w prawdopodobnie najlepszą książkę, jaką przeczytasz w swoim życiu!

Wszystkim mamom polecam książkę Mama wraca do pracy Adeli Prochyry. Jeśli nie wyobrażasz sobie powrotu do pracy po wielomiesięcznej przerwie, a sama myśl przyprawia Cię o zawrót głowy, ta książka jest dla Ciebie. Autorka podpowiada jak krok po kroku przygotować się do wielkiego dnia, zapewnić dziecku najlepszą opieką i nie wypaść z przysłowiowego obiegu. Ponadto przytacza szereg sprawdzonych rad i inspirujących historii mam, którym się to udało i to całkiem nieźle. Nie wyważaj otwartych drzwi i sięgnij po sprawdzone sposoby, które pomogą Ci się dobrze przygotować do powrotu do pracy.

Ostatnia pozycja na mojej liście #must read to Asertywność i pewność siebie Oli Budzyńskiej. Jeśli zawsze chciałaś nauczyć się asertywnej odmowy, ale bałaś się co pomyślą inni; stawić czoła krytyce zewnętrznej, która blokowała Cię w realizacji Twoich ukrytych pragnień; zbudować poczucie własnej wartości, która wzmocni Twoją samoocenę i pozwoli w końcu żyć życiem, o jakim marzyłaś, to ta książka jest dla Ciebie. Musisz wiedzieć, że nie jest to lektura z serii lekkich i przyjemnych. Znajdziesz w niej całą masę ćwiczeń, tabel i pytań, których celem jest przybliżenie Ciebie do osiągnięcia upragnionego celu.

Mam nadzieję, że i tym razem spodobają Wam się moje propozycje. Już teraz pragnę życzyć Wam epickich wakacji oraz całej masy przeczytanych książek 🙂

Masz wątpliwości lub pytania? Zapraszam do kontaktu!


Komentarze

komentarze