Dni stają się coraz krótsze, a na dworze da się odczuć chłodniejszą aurę. Już niebawem oficjalnie pożegnamy upalne lato, aby powitać kolejną porę roku. Tak, tak, jesień zbliża się nieubłaganie. Po raz kolejny przygotowałam dla Was kilka tytułów, po które warto sięgnąć w wolnym czasie.

Tym razem zacznę od światowego bestsellera – Sapiens, autorstwa Yuval Noah Harari, który w swojej książce opisuje całościową historię człowieka, od ukrywania się w jaskiniach do czasów współczesnych. Choć stawia więcej pytań, niż odpowiedzi, robi to w sposób wręcz bezbłędny. Sprawia, że nielubiana przez uczniów historia, powraca do łask. Jeśli tylko chcesz uchwycić rąbek nowego spojrzenia na nasz gatunek oraz miejsce człowieka we wszechświecie, koniecznie sięgnij po tę książkę.

Kolejnym autorem jest ekscentryczny biznesman Richard Branson, znany szerszemu gronu m.in. jako właściciel linii lotniczych Virgin, który w swojej książce Like a Virgin, dzieli się całą swoją wiedzą o skutecznym prowadzeniu przedsiębiorstwa. W tej pozycji znajdziesz najcenniejsze wskazówki autora, który dzieli się swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci osiągnąć upragniony sukces w biznesie.

Jeśli chcesz zmienić swoje zawodowe życie, z pewnością chętnie sięgniesz po lekturę Idź po swoje, w której Jack Nasher zdradza kilka prostych i skutecznych technik negocjacji oraz wpływu na ludzi. W końcu książka, która pomoże Ci osiągnąć to, o czym marzyłaś od dawna – udane życie, satysfakcjonującą karierę oraz spełnione marzenia. Już czas wyjść z cienia i iść po swoje!

Na koniec, coś dla fanek rozwiązań online, Jedna kampania do wolności napisana przez Magdalenę Pawłowską. Dowiedz się jak stworzyć produkt online oraz ułożyć kampanię marketingową w Internecie. Magda krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki biznesu online, abyś w zaciszu domowym mogła zbudować własne imperium przynoszące Ci realne zyski!

Mam nadzieję, że z powyższych propozycji znajdziesz coś dla siebie. Już teraz życzę Cię całej masy inspiracji i motywacji do działania 🙂

Masz wątpliwości lub pytania? Zapraszam do kontaktu!

Chcesz przyspieszyć swoją karierę? Pobierz mój sprawdzony przepis na pracę marzeń!

Komentarze

komentarze