Nowy rok, nowe postanowienia i nowe wyzwania. Czy słyszałaś o wyzwaniu czytelniczym „12 książek na 12 miesięcy”? Jeśli tak jak ja, uwielbiasz czytać, to wyzwanie z pewnością przypadnie Ci do gustu, gdyż polega na czytaniu co najmniej 1 książki miesięcznie. Czy to dużo? Od jakiegoś czasu czytam książki papierowe, które uwielbiam oraz słucham audiobooków, które pomagają mi nieco podbić statystyki, a tym samym pobić wyzwanie.

Tym razem mam dla Ciebie 4 książki, które wpadły w moje ręce w ostatnim czasie. Wszystkie równie dobre, choć zdecydowanie różniące się od siebie tematyką. Będzie coś niecoś dla Bizneswoman, Copywriterek, Liderek i Mamusiek. Jestem pewna, że poniżej znajdziesz coś dla siebie.

Zaczynamy?

Coaching wart milion

Coaching wart milion to książka o losach młodego przedsiębiorcy, który na swojej drodze do sukcesu popełnił kilka błędów. Przykład Marcina Kokoszka, bo o nim mowa, pokazuje, że nawet z milionowego długu da się wyjść cało. Ciężka praca, samodyscyplina i właściwe osoby wokół, to recepta Marcina na sukces. Całość opatrzona trafnymi komentarzami Kamili Rowińskiej, która zdradza kulisy współpracy coachingowej z Marcinem, Który obecnie jest multimilionerem oraz współudziałowcem 11 spółek. Szacun!

Autentyczność przyciąga

Anna Piwowarska, to autorka, która kupiła mnie swoją autentycznością od pierwszych stron książki. Może dlatego tak dobrze czyta się jej książkę o tym, aby pozwolić sobie na bycie sobą w biznesie. Co za tym idzie, na tworzenie przekazów, które pozwolą Ci przyciągnąć właściwe osoby do Twojego biznesu. Autentyczność przyciąga to poradnik pełen przykładów, ćwiczeń oraz wskazówek o budowaniu marki osobistej opartej na szczerości i autentyczności. Dzięki czemu stworzysz wizerunek osoby spójnej i wiarygodnej. Z całego serducha polecam!

Siła różnic w zespole

Siła różnic w zespole autorstwa Anny Sarnackiej-Smith, to pozycja obowiązkowa dla każdej Liderki, która chce się dowiedzieć co pozytywnie wpływa na efektywność zespołu, a co prowadzi do frustracji i wypalenia zawodowego. W tej książce znajdziesz nie tylko problemy, ale również ich przyczyny oraz propozycje spojrzenia na dany problem z innej perspektywy. Anna Sarnacka-Smith analizuje to, co się dzieje między ludźmi w pracy, dzięki czemu, my Liderki zespołów, możemy wyciągać wnioski i budować efektywne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi naszych pracowników. Warto przeczytać!

Pozytywna dyscyplina

Na koniec Pozytywna Dyscyplina. Pierwsze trzy lata życia to obowiązkowa lektura każdego rodzica malutkich dzieci. Jeśli szukasz sprawdzonych metod wychowywania dzieci, połączonych ze zdroworozsądkowym podejściem, dobrze trafiłaś. Z tej książki dowiesz się w jaki sposób połączyć uprzejmość ze stanowczością, aby zbudować fundamenty na drodze do zdrowej i satysfakcjonującej relacji ze swoim dzieckiem, opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. W końcu źródło, w którym znajdziesz sprawdzone i skuteczne metody, do wykorzystania od zaraz, aby wychować szczęśliwe i pewne siebie dzieci, o czym każda mama z pewnością marzy. Must read każdej mamy i taty!


To już wszystkie propozycje książkowe. Życzę Ci zaczytanego roku!

Komentarze

komentarze