KONSULTACJE

ONLINE

mamo, czas na własny biznes

Zostałaś mamą, już wiesz, że po urlopie macierzyńskim nie chcesz wracać do swojej poprzedniej pracy, a w głowie zaczyna Ci się tlić pewien pomysł – pomysł na własny biznes.

Marzysz o rozwinięciu biznesu online lub dopiero zaczynasz, ale Twoje działania w sieci nie przynoszą zamierzonych rezultatów.

Chcesz działać w mediach społecznościowych, ale masz mętlik w głowie od nadmiaru opcji takich jak transmisje na żywo, boty, reklama na Facebooku i Instagramie, relacje, grupy, wyzwania, czy treści wideo?

Jestem mamą bliźniaków, urlop macierzyński wykorzystałam do rozwinięcia mojej marki. Zaczęłam tworzyć wartościowy content, nagrywać filmy wideo, stworzyłam produkty online i zaangażowaną społeczność, dzięki czemu zyskałam właściwych odbiorców moich treści – płacących klientów.

Pokażę Ci jak wystartować, abyś z radością mogła spędzać czas ze swoim dzieckiem, pracując z domu i zarabiając na swoich talentach w świecie online.

Odkryj bisnes w wersji dla mam i ciesz się na całego z macierzyństwa!

Jeśli chcesz wykorzystać urlop macierzyński na rozwój własnego biznesu, ale nie wiesz od czego zacząć.

Jeśli marzysz o zbudowaniu zaangażowanej społeczności wokół własnej marki.

Jeśli chcesz zgłębić tajniki przyciągania do siebie płacących klientów.

To te konsultacje są dla Ciebie!

Pomagam Ekspertkom wyjść z cienia!

Opinie

Za co najbardziej cenię Edytę? Za praktyczność! Jej konsultacje są pełne konkretów, wskazówek i sprawdzonych metod działania. Warto przetestować sposoby Edyty, aby zobaczyć efekty działań w kolejnych dniach.

Sylwia Lesiak, Właścicielka Kancelarii Adwokackiej @ Sylwia Lesiak

Od początku działalności mojej firmy wiedziałem, że media społecznościowe są miejscem, w którym powinienem działać aktywnie. Konsultacje z Edytą pozwoliły mi stworzyć długofalową strategię budowania mojej marki eksperckiej na Facebooku oraz LinkedIn. Polecam Edytę każdemu, kto chce rozkręcić swoją markę online.

Wojciech Josek, Lean Management Director @ Experts 4 Business

Edyta jest ekspertką w swojej dziedzinie. To ona namówiła mnie do założenia mojej marki. Dzięki jej szerokiej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i pomysłom, szybko ruszyłam do przodu i zdobyłam pierwszych klientów.

Katarzyna Nowak, Właścicielka marki @ Om Shanti

napisz do mnie

Share This