Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Project Managerów vol. 3

15 czerwca 2019 @ 10:00 - 15:00

Serdecznie Was zapraszam na Warsztaty Project Managerów vol. 3, organizowane przez zespół Karoliny Jarockiej, autorki portalu dla project managerów kjarocka.pl. Warsztaty te są trzecią częścią z serii zajęć poświęconych zarządzaniu ryzykiem w projektach. Poprowadzi je dwóch trenerów: Karolina Jarocka oraz Piotr Opałacz.
Podczas Warsztatów dowiecie się czym jest RAID log i jakie może mieć zastosowanie. Jesteś mile widziana niezależnie od tego, czy uczestniczyłaś we wcześniejszych warsztatach czy nie. Warsztaty skonstruowane są tak, że każda część jest niezależnym modułem, dającym Ci inny zestaw narzędzi i pakiet wiedzy. Każdy z uczestników znajdzie miejsce dla siebie, a trenerzy odpowiedzą na wszystkie pytania, które padną z sali. Jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze zarządzania projektami oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!
Informacje organizacyjne:
§  Gdzie:
 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, budynek B1, sala 015 (niski parter)
§  Kiedy:
 15/06/2019, godz. 10:00
§  Cena:
 90 zł/ osobę,  z wykorzystaniem naszego kodu warsztaty30 otrzymujesz 30% rabatu!
§  Zapisy: 
Karolina Jarocka posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad 9-letnie doświadczenie w branży IT. Z powodzeniem zarządzała projektami na poziomie zarówno lokalnym, jak i globalnym, a także wdrażała najlepsze praktyki zarządzania projektami, łącząc pasję z pracą. Jest również autorką bloga kjarocka.pl, organizatorką pierwszego w Polsce cyklu wydarzeń “Śniadania Project Managerów”, serii szkoleń “Warsztaty Project Managerów”, a także autorką programu mentoringowego dla kierowników projektów).
Piotr Opałacz jest współorganizatorem Śniadań Project Managerów i project managerem, który na co dzień odpowiada za sukces projektu, a co za tym idzie – odpowiada też za zarządzanie ryzykiem.

Zapraszamy!

Komentarze

komentarze

Szczegóły

Data:
15 czerwca 2019
Czas:
10:00 - 15:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://evenea.pl/event/warsztaty-pm/

Organizator

Karolina Jarocka Project Management
Strona internetowa:
http://kjarocka.pl/

Miejsce

Akademia Górniczo-Hutnicza
ul. Aleja Adama Mickiewicza 30
Kraków, 30-059
+ Google Map

Komentarze

komentarze