KONSULTACJE

ONLINE

zbuduj profesjonalną markę ekspercką

Znowu ominął Cię zasłużony awans lub obiecana podwyżka? Bonus dostała koleżanka z projektu, chociaż nie pracowała ciężej od Ciebie? Ciekawy projekt trafił do kolegi z zespołu, mimo że to Ty pracujesz po godzinach kosztem czasu wolnego? Masz dość obecnej sytuacji, ale nie wiesz jak przekuć chwilową stagnację na sukces? W dzisiejszych czasach, pełnych szumu informacyjnego, budowanie marki eksperckiej to konieczność!

Jeśli myślisz, że budowanie profesjonalnej marki jest zarezerwowane tylko dla celebrytów, influencerów czy właścicieli firm, to jesteś w błędzie. Może nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę, ale marką jesteś przez cały czas. Niezależnie od tego czy pracujesz nad swoim wizerunkiem czy też nie. Każdy z nas zostawia po sobie konkretne wrażenie i tylko od Ciebie zależy, jakie ono będzie. 

Chcesz nawiązywać wartościowe kontakty biznesowe, budować i wzmacniać wartościowe relacje, wzbudzać zaufanie w branży? Pragniesz nauczyć się jak zadbać o siebie i przyspieszyć swoją karierę, jak ujawnić światu swoje ukryte talenty i mocne strony oraz jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Dowiedz się jak świadomie zarządzać swoją karierą oraz uzyskać upragniony awans. Postaw na siebie i renomę własnego nazwiska, aby odnieść zawodowy sukces. Zbuduj swoją profesjonalną markę ekspercką i osiągnij niezależność finansową.

Jeśli pragniesz wyróżnić się w biznesie, skutecznie komunikując swoją wiedzę i doświadczenie na tle konkurencji.

Jeśli marzysz o awansie, ale nie wiesz jak wyróżnić się pośród kolegów i koleżanek w firmie.

Jeśli chcesz świadomie zarządzać swoją ścieżką kariery zawodowej.

Jeśli jesteś zainteresowana tematyką budowania marki osobistej w świecie pełnym nowych technologii.

Jeśli chcesz świadomie budować swój profesjonalny wizerunek.

Te konsultacje są dla Ciebie!

Pomagam Ekspertkom wyjść z cienia!

Opinie

Za co najbardziej cenię Edytę? Za praktyczność! Jej konsultacje są pełne konkretów, wskazówek i sprawdzonych metod działania. Warto przetestować sposoby Edyty, aby zobaczyć efekty działań w kolejnych dniach.

Sylwia Lesiak, Właścicielka Kancelarii Adwokackiej @ Sylwia Lesiak

Od początku działalności mojej firmy wiedziałem, że media społecznościowe są miejscem, w którym powinienem działać aktywnie. Konsultacje z Edytą pozwoliły mi stworzyć długofalową strategię budowania mojej marki eksperckiej na Facebooku oraz LinkedIn. Polecam Edytę każdemu, kto chce rozkręcić swoją markę online.

Wojciech Josek, Lean Management Director @ Experts 4 Business

Edyta jest ekspertką w swojej dziedzinie. To ona namówiła mnie do założenia mojej marki. Dzięki jej szerokiej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i pomysłom, szybko ruszyłam do przodu i zdobyłam pierwszych klientów.

Katarzyna Nowak, Właścicielka marki @ Om Shanti

napisz do mnie

Share This