cześć, tu edyta

pomagam ekspertkom wyjść w cienia!

 

 

nazywam się edyta Samborska

Od ponad 10 lat pracuję z kobietami, które tak jak ja, przeszły drogę od osoby pełnej wątpliwości, po osobę pewną siebie oraz swoich mocnych stron. To kobiety, które mają dość czekania na sukces i chcą w końcu wziąć sprawy w swoje ręce.

Masz dość stagnacji i czujesz, że jesteś gotowa zrobić krok w kierunku swojej wymarzonej kariery? Przestań żyć marzeniami, weź los w swoje ręce i zacznij działać. Pomogę Ci stworzyć profesjonalną markę oraz wizerunek ekspertki w swojej dziedzinie.

Ciekawi Cię co możemy zrobić razem? Zapraszam do współpracy!

zadowolonych klientów

Projektów

Artykułów

przepracowanych godzin

“Wszystko czego pragniesz, znajduje się po drugiej stronie strachu.”

teraz jest twój czas!

Czekasz na awans, który nie przychodzi?

Masz obiecaną podwyżkę, na którą czekasz kolejny rok z rzędu i pomału zaczynasz tracić cierpliwość?

Dajesz z siebie wszystko, a Twój szef i współpracownicy wydają się tego nie zauważać? 

Chcesz zmienić pracę, ale Twoje wysiłki nie robią na rekruterach najmniejszego wrażenia?

Masz świetne wykształcenie, doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, jesteś proaktywna, często pracujesz po godzinach, nadszarpując tym samym swój work life balance i wciąż zastanawiasz się gdzie popełniłaś błąd? Zastanawiasz się dlaczego Twój szef oraz koledzy z pracy nie dostrzegają Twoich ponadprzeciętnych wysiłków, a rekruterzy udają, że Twoje CV wpadło w czarną dziurę?

  • Personal Branding
  • Social Media
  • Coaching Kariery
  • Content Marketing

Doskonale wiem co czujesz, bo też tam byłam. W pewnym momencie swojego życia postanowiłam coś zmienić. Zaczęłam właściwie wykorzystywać swój potencjał i inwestować czas i energię w działania, które zaczęły przynosić natychmiastowe rezultaty! W końcu zdobyłam upragnioną posadę oraz wyczekaną podwyżkę.

Tobie również pomogę zbudować profesjonalny wizerunek ekspertki, abyś mogła zdobyć pracę i płacę swoich marzeń oraz zaczęła życie na własnych zasadach.

napisz do mnie

Share This