KONSULTACJE

ONLINE

daj sobie awans i zdobądź pracę marzeń

Poranek z uśmiechem na ustach, brak pośpiechu, elastyczne godziny pracy, zadania zapewniające stały rozwój osobisty, wznoszenie się na wyżyny własnej kreatywności, inspirujące znajomości, a do tego fajna kasa.

Brzmi jak fikcja? A co jeśli Ci powiem, że taka praca istnieje na prawdę i tylko od Ciebie zależy jak spędzisz resztę swojego zawodowego życia!

Jeśli zdarzyło Ci się kiedykolwiek masowo odpowiadać na dostępne w sieci oferty pracy, wysyłać tonę CV, chodzić na rozmowy rekrutacyjne i… nic. Zero efektów!

To te konsultacje są dla Ciebie!  

 Jeśli chcesz świadomie budować swoją profesjonalną karierę.

Jeśli pracujesz na etacie, chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz jak się wyróżnić spośród innych CV leżących na biurku rekrutera.

Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, a chciałabyś świadomie budować swój wizerunek specjalistki.

Jeśli jesteś gotowa do świadomego zarządzania swoją ścieżką kariery, relacjami biznesowymi oraz marką osobistą.

Te konsultacje są dla Ciebie!

Pomagam Ekspertkom wyjść z cienia!

Opinie

Na konsultacje do Edyty Samborskiej trafiłam przed ważną dla mnie rozmową o pracę. Zawsze podczas rozmów zżerał mnie stres i nie byłam w stanie pokazać się z jak najlepszej strony. Dzięki Edycie zyskałam pewność siebie i pracę, która daje mi dużą radość i satysfakcję. Polecam każdemu, kto szuka nowej pracy.

Zuzanna Krutul, Center Marketing Specialist @ Multi Poland

Konsultacje z Edytą pomogły mi nabrać rozpędu w moich działaniach zawodowych. Dzięki Edycie Samborskiej stworzyłem profesjonalny wizerunek na portalach zawodowych i zdobyłem pracę, na której mi zależało.

Remigiusz Samborski, Delivery Director @ SoftServe Poland

Konsultacje z Edytą to był strzał w dziesiątkę! Otrzymałam kompleksową pomoc podczas tworzenia nowej wersji mojego CV. Jestem zachwycona efektem końcowym. W końcu rekruterzy zaczęli tłumnie odpowiadać na moją aplikację.

Ilona Mausch, Specjalista ds. projektów finansowych @ KRUK S.A.

napisz do mnie

Share This