SZABLONY CV i

list motywacyjny

hr marketing

szablony w darmowym programie graficznym canva

Pewnie nie raz słyszałaś, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Nie mogę się z tym nie zgodzić. Zarówno w życiu, jak i online pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Dlatego warto zadbać, aby było ono jak najlepsze. Nie inaczej jest podczas procesów rekrutacyjnych, o ile liczą się wiedza, umiejętności i doświadczenie, o tyle warto już na dzień dobry przyciągnąć uwagę Rekrutera, który przegląda dziennie setki CV oraz listów motywacyjnych i wyróżnić się na ich tle.

Jeśli masz dość nudnych dokumentów aplikacyjnych, chcesz zrobić profesjonalne wrażenie, spójne z Twoim branżowym wizerunkiem, oraz wyróżnić się na tle innych kandydatów, mam coś dla Ciebie! Gotowy szablon CV oraz listu motywacyjnego wraz z instrukcją obsługi, z której krok po kroku dowiesz się co zrobić, aby powalić Rekruterów na kolana.

Sukces CV oraz listu motywacyjnego w HR marketingu to nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim treść. Każdy dokument aplikacyjny został stworzony wg najnowszych standardów rekrutacyjnych. Sprawdź sama!

Koniecznie sprawdź co możesz uzyskać dzięki darmowemu programowi graficznemu Canva, który nie tylko pomoże Ci stworzyć przepiękne CV oraz List Motywacyjny, które przykują uwagę Rekrutera, ale też podkreślą Twoje atuty, aby nie było wątpliwości, kto powinien otrzymać zaproszenie na rozmowę o pracę.

Pomagam Ekspertkom wyjść z cienia!

Opinie

Na konsultacje do Edyty Samborskiej trafiłam przed ważną dla mnie rozmową o pracę. Zawsze podczas rozmów zżerał mnie stres i nie byłam w stanie pokazać się z jak najlepszej strony. Dzięki Edycie zyskałam pewność siebie i pracę, która daje mi dużą radość i satysfakcję. Polecam każdemu, kto szuka nowej pracy.

Zuzanna Krutul, Center Marketing Specialist @ Multi Poland

Konsultacje z Edytą pomogły mi nabrać rozpędu w moich działaniach zawodowych. Dzięki Edycie Samborskiej stworzyłem profesjonalny wizerunek na portalach zawodowych i zdobyłem pracę, na której mi zależało.

Remigiusz Samborski, Delivery Director @ SoftServe

Konsultacje z Edytą to był strzał w dziesiątkę! Otrzymałam kompleksową pomoc podczas tworzenia nowej wersji mojego CV. Jestem zachwycona efektem końcowym. W końcu rekruterzy zaczęli tłumnie odpowiadać na moją aplikację.

Ilona Mausch, Specjalista ds. projektów finansowych @ KRUK S.A.

napisz do mnie

Share This